DARŽELIO GRUPĖS

Pedagogo inicijuotos veiklos kasdien praturtina vaiko patyrimą, vaizduotę, žaidimų turinį ir leidžia skleistis kognityviniams įgūdžiams – interpretuoti ir pritaikyti informaciją.

Mažyliams (Bitutės ir Kiškučiai) dienos veiklos integruoja įvairias kompetencijų sritis, bet epicentru tampa pasaulio, aplinkos pažinimas. Jo kontekste mes žaidžiame pirštukų žaidimus, inicijuojame kasdienę aktyvią mankštą, mokomės pažinti savo emocijas, jausmus, situacijas, kada jos kilo ir rasti savi pagalbos būdus, pozityvius sprendimus, atkreipiame dėmesį į rašto ženklus ir matematinius rašmenis, spalvas, formas, sekame gamtos pokyčius, laiko tėkmę, gilinamės į savaitės temą tyrinėdami ir eksperimentuodami, savo potyrius, pažinimą išliejame meninėje veikloje.

Mūsų paaugusieji – Gudručiai - po truputį gilina ir plečia pažinimą, susipažįsta su ilgesniais projektais, sudėtingesnėmis STEAM veiklomis, kelia klausimus ir ieško atsakymų, Gudručiai siekia iššūkių, siekia naujovių, trykšta entuziazmu diskusijoms. Tuo tarpu mūsų vyriausieji – Nulinukai – jau geba palaikyti ilgalaikius projektinius darbus, dirbti komandomis, siekia išskirtinumo, saviraiškos, nesibaimina iššūkių, atvirkščiai – jų siekia.

Nulinukai gilina žinias vertybiniame ir socioemocinėje kompetencijoje, stiprina empatiją, mokosi bendradarbiauti, lyderiauti, mentoriauti, tuo pačiu klasėje stipriname sakytinę ir rašytinę kalbą, mokomės užsienio kalbų, matematinio raštingumo, kūrybiškumo, susipažįstame su pasaulio kultūromis, gamtos procesais, ekologija, meninėse, kūrybinėse veiklose dažniausiai dominuoja technologijos, STEAM veiklos.

AMŽIAUS GRUPĖ: 1,5 - 3 metai.

110 kv. m. mažųjų Kiškių valdos:

• Tualetas - Prausykla

Šviesu, jauku ir gera čia būti kiekvieną dieną! Visai, kaip namie!

ADRESAS: Antakalnio g. 98, Vilnius

TRUPUTĮ ŪGTELĖJĘ

BITUTĖS

AMŽIAUS GRUPĖ: 2-4 metai.

130 kv. m. draugiškų Bitučių valdos:

• Sporto salė

• Tualetas - Prausykla

Šviesu, jauku ir gera čia būti kiekvieną dieną!

ADRESAS: Antakalnio g. 4A, Vilnius

KONTAKTAI: Tel.nr.: +370 611 25205 | El.p.: labas@mylimukudarzelis.lt

AMŽIAUS GRUPĖ: 3 - 4,5 metai.

112 kv. m. Gudručių erdvės:

• Žvaigdžių klasė

• Tualetas - Prausykla

Šviesu, jauku ir gera čia būti kiekvieną dieną! Visai, kaip namie!

ADRESAS: Antakalnio g. 84, Vilnius

KONTAKTAI: Tel.nr.: +370 611 25205 | El.p.: labas@mylimukudarzelis.lt

AMŽIAUS GRUPĖ: 4,5 - 6 metai.

130 kv. m. Nulinukų valdų:

• Poilsio zona

• Terasa