PRADŽIA // GALERIJA

GALERIJA

Privatus darželis Antakalnyje- Mylimukų darželis! Saugi ir įkvepianti aplinka, profesionali ugdytojų komanda, į vaiką orientuotas visapusiškas ugdymas.

Mūsų Kiškių padykėlių valdos

Adresas: Antakalnio g. 98. 110 kv. m. ir visi jie mūsų Mylimukų: Žaidimų grupė, Ugdomoji grupė, Miegamasis, Restoranas, Persirengimas, Tualetas - Prausykla. Šviesu, jauku ir gera čia būti kiekvieną dieną! Visai, kaip namie!

Mūsų Gudručių namučiai

Adresas: Antakalnio g. 84. 106 kv. m. ir visi jie mūsų Mylimukų: Žaidimų (Ugdomųjų centrų) grupė, Užsiėmimų grupė, Miegamasis, Restoranas, Persirengimas, Tualetas - Prausykla. Šviesu, jauku, funkcionalu. Gera čia žaisti, išdykauti, pažinti ir draugauti kiekvieną dieną! Visai, kaip namie!

Mūsų lauko žaidimų erdvės

Čia daug vietos žaidimams bei judriai veiklai, galimybių tyrinėti gamtą, stiprinti vaikų sveikatą, gerinti fizinį aktyvumą. Aikštelėje įrengtos sūpuoklės, smėlio dėžė, karstynės, staliukas ir suoliukai. Netoliese yra „Akmenų labirintas“, saulės laikrodis, pušynas, Sapieginės pažintinis takas, Sveikuolių takas, Šaltinis. Būdami lauke, vaikai naudoja daug įvairių priemonių, žaislų. Žiemą įrengiamas sniego kalnelis, čiuožykla. Didžiuojamės, kad darželio vaikai laiką lauke leidžia natūralioje, nuostabioje gamtoje, kur yra visos galimybės tenkinti vaikų judėjimo, pažinimo, sveikatos stiprinimo poreikius.

BIČIULIŲ GRUPĖ

NULINUKŲ GRUPĖ

Klasė Durys į Nulinukų korpusą Žaidimų grupė Žaidimų grupė 2 Poilsio kambarys Rūbinėlė Klasė (2) Klasė 3 Poilsio kambarys 3 Žaidimų grupė 3 Poilsio kambarys 2