MŪSŲ DIENA

MYLIMUKŲ DARŽELIS | MYLIMUKO DIENA :

07:00 – Labas rytas! Individualūs užsiėmimai, socialiniai žaidimai ir ryto pašnekesiai.

08:15 – Pusryčiai "Restorane"! Etiketas prie stalo man ne naujiena!

09:00 – Kaip įdomu, kas naujo Draugystės ratelyje šiandien?

(Kiekvienas rytas ypatingas ir niekada nebūna taip, kad nežaidžiame:) Pasisveikinimo, pirštukų žaidimai. Kalbos ugdymo žaidimai. EI žaidimai, vertybinis ugdymas: Kimochi, emocijų kortelės, vertybes. Matematiniai žaidimai, intelektualinis kūrybiškumas. Kalendorius ir orai. Tema pateikiama teminiais žaidimais. Mankšta.).

Palinkime vienas kitam smagios dienos ir apsikabiname! heart

09:30 – Išlaisvinu, skatinu ir išreiškiu savo meninį kūrybiškumą! Tai laikas, kai kuria VAIKAI - taip, kaip noriu, tokiomis priemonėmis, kuriomis noriu. Trečiadieniais – Muzikos pedagogo užsiėmimas.

10:00 – Žaidimai lauke, gamtos tyrinėjimas!

12:00 – Pietūs "Restorane"! Oj, kaip gardu skanaut visiems kartu!

12:30 – Ramybės metas, literatūros skaitymas. Saldaus poilsio, draugai!

15:10 – Pailsėjau, atsikėliau, vėl išalkau ir vėl valgau!

15:30 – Būreliai:

Trečiadienis – Logopedo užsiėmimas

Ketvirtadienis – Šokiai

16:30 – Vakaro Draugystės ratas: dienos aptarimas, pirštukų žaidimai, mankšta, komandiniai ugdomieji žaidimai.

18:30 – O tėveliai! – kiek daug įspūdžių aš jums turiu!

Vasarą visa veikla persikelia į gamtą: EKSPERIMENTŲ IR TYRINĖJIMŲ VASARA!

Mylimukai daug keliauja, švenčia, susitinka su svečiais darželyje. Įspūdžiai iš mūsų švenčių, išvykų ir susitikimų su svečiais  – mūsų "Akimirkų Dienoraštyje".