PRADŽIA // 1,5-3 M. KIŠKIŲ KLASĖ // PINIGINĖ, PRIĖMIMAS

PINIGINĖ, PRIĖMIMAS

Mylimukų darželis | Kaina:

Ugdymo mokestis – € 150 (Su Savivaldybės kompensavimu)

Į kainą įskaičiuota:

- Visa ugdomoji ir lavinamoji veikla bei priemonės (dirbama pagal autorinę, į vaiką orientuotą, individualizuotą programą);

- Meninė veikla ir priemonės (piešimas, tapymas, lipdymas, teatras, muzika, šokiai ir t.t.);

- Patalynė, rankšluosčiai, užvalkalai ir kiti higienos reikmenys;

- Mankšta ir sporto užsiėmimai;

Logopedas.

Papildomi užsiėmimai: Muzika, Kindermusik – anglų kalba, Futbolas.

Maitinimas  -  € 5.22 (Pusryčiai, pietūs, vakarienė, užkandžiai. Galimas vegetariškas, alergiškiems pritaikytas meniu)

Rezervacijos mokestis – 100 € (Šis mokestis minusuojamas iš paskutinio pagal sutartį sutarto lankymo mėnesio paslaugų mokesčio.)

Atšaukus maitinimą iki 9:00, maistas neužsakomas ir už jį mokėti nereikia.

"Mylimukų darželis" | Priėmimas:

Reikiami dokumentai:

1) Sveikatos pažyma;

2) Gimimo liudijimo kopija;

3) Darželio Paslaugų Sutartis;

4) Savivaldybės ugdymo mokesčio kompensavimo sutartis ir pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą.

"Mylimukų darželis" | Adaptacija:

1 diena – kartu su mamyte/tėveliu pabūname keletą valandų darželyje, bendraujame su auklėtoja, geriau susipažįstame su aplinka;

2 diena – kartu su mamyte/tėveliu susidedu daiktukus į savo spintelę, leidžiuosi palydimas į grupę ir atsisveikinu su mamyte iki pietų;

3 diena – mamytė/tėvelis mane palydi į darželį, padeda persirengti ir jei norisi palydi į grupę, greitai atsisveikina – man taip lengviau. Susitinku su mamyte/tėveliu po pietų valgio;

4 diena – šiandien darželyje jau miegosiu. Man neramu, bet mane užtikrino, kad visiškai natūralu taip iš pradžių jaustis, o su mamyte/tėveliu susitiksiu iš karto po miegelio.

5 diena – O kaip greitai prabėgo visa savaitė! Šiandien po pietų miegelio dar paskanausiu pavakarius ir turėsiu laiko labiau pažinti naujus draugus, žaislus. Viskas man dar nauja, dar nesiveržiu būti dėmesio centre, man labiau patinka stebėti. Duokite man laiko ir darželis taps man antraisiais namais, žaidimų ir draugystės šalimi!

Kiekviena adaptacija yra kruopščiai aptariama, suderinama su tėveliais, suteikima būtina literatūra, patarimai jai palengvinti ir sutrumpinti. Visi darželio pedagogai visada yra pasirengę padėti, išklausyti, konsultuoti. Mūsų ir tėvelių tikslas bendras – laimingas Mylimukas.