PRADŽIA // 1,5-3 M. KIŠKIŲ KLASĖ

1,5-3 M. KIŠKIŲ KLASĖ

1-3


MYLIMUKŲ DARŽELIS – Antakalnio g. 98, Vilnius


Mylimas darželis

Pagrindinis mūsų siekis, kad darželis taptų mažylio antraisiais namais, saugia, linksma žaidimų, bendravimo ir naujų atradimų šalimi. Nepailstame myluoti, stebinti bei džiuginti savo mažųjų smalsuolių, tad kruopščiai apgalvojame veiklas, išvykas ir svečius. Skatiname ugdymąsi per patirtį, tad daug keliaujame ir dažnai sulaukiame svečių darželyje. Daug dėmesio skiriame gamtiniui  ir tautiniam ugdymui, akcentuojame laisvo, nevaržomo žaidimo svarbą.  Džiaugiamės savo lauko erdvėmis, kuriose galime saugiai ir nevaržomai aktyviai judėti, tyrinėti gamtą, žaisti. Mes atsikratome šablonų ir augame kartu su vaiku, padėdami jam formuoti vertybes, džiaugtis naujais atradimais, pažinti save ir pasaulį, augti vieningoje, draugiškoje grupėje vaikų – Mylimukų.

Mūsų mažieji Kiškiai padykėliai įsikūrę Antakalnio g. 98. Grupė įsikūrusi erdviose ir šviesiose daugiau nei 110 kv.m. patalpose, kuriose yra Žaidimų grupė, Ugdomoji grupė, Miegamasis, Restoranas, Persirengimo patalpa. Mūsų mažyliai draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų – taip pat kelionės pas mus ir iš mūsų metu. Dalyvaujame "Pienas vaikams" ir "Vaisiai vaikams" programose. Darželiams išduoti Higienos pasai, Maisto tvarkymo leidimai, veikla vykdoma griežtai laikantis Higienos normos 75:2016

Mūsų tikslas – laimingas ir nuolat tobulėjantis vaikas

Esame kiekvienas skirtingas ir unikalus. Bendraujant, planuojant veiklą, užsiėmimus, siekiame pažinti mažąją asmenybę, skatinti vaiko ir visos grupės pagarbą kiekvieno individualumui, emociniam intelektui, žinių poreikiui, polinkiams. Visos žinios ir patirtys perteikiamos vaikams lengviausiai įsisavinamu būdu veikloje, žaidimų pagalba. Daug dėmesio skiriame vaiko raidos ypatumams, individualiems vaiko gyvenimo įpročiams, poreikiams, sąveikos su kitais ypatumams, temperamentui, kad grupėje visiems būtų gera. Darželio pedagogų komandą sudaro žmonės, kurie spinduliuoja savo empatiją, meilę, šilumą, myli vaikus ir yra labai jų mylimi.

Unikali ugdymo programa

Mylimukų Ugdymo programa "Draugystė, žaidimas, džiaugsmas" pirmiausia yra draugiška vaikui, pilnai atitinkanti kiekvieno poreikius, leidžianti prisitaikyti ir skatinanti kiekvieno vaiko tobulėjimą.  Mūsų vaikai gali patys rinktis, kokiose veiklose jie nori dalyvauti, pas mus nėra jokios prievartos. Tuo ugdome suvokimą, kad mes visi skirtingi ir butent todėl unikalūs, todėl mūsų poreikiai gali skirtis. Didžiausią dėmesį skiriame Emocinio intelekto formavimui, ir jį laikome ugdymo pagrindu. Didelę svarbą teikiame Gamtiniam ugdymui, daug laiko leidžiame lauke. Mums įprastas Etnokultūrinis ir patriotinis ugdymas, mes visi mylime savo tėvynę ir puošiame ją. Pažinimas per patirtį, arba kitaip Patirtinis ugdymas, lieka vienu iš svarbiausių mūsų ugdymo programos aspektų, tad daug keliaujame, lankome muziejus, teatrus, edukacines vietas ir t.t. Mūsų Auklėtojai yra mūsų vertybė. Jie mylintys, rūpestingi ir kūrybingi, mūsų vaikų antrosios mamos.

Mes Komanda! Mes Draugai!

Kuriame aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaustųsi svarbus komandos narys, draugas, akcentuojame grupės vienybę, pagarbą vienas kitam. Mums svarbiausia, kad kiekvienas komandos draugas jaustųsi kaip namuose – mylimas, suprastas, nesuvaržytas, savas, skatiname teigiamas emocijas, nes tai yra pagrindas tobulėti. Siekiame, kad mūsų namučiai būtų kuo artimesni šeimai, namams: mus supa nuotraukos, darželio erdvės planuojasi taip, kaip patogu ir gera vaikams, rengiame bendras šventes, mums svarbus pastovus ir nuoširdus bendravimas su kiekvieno mažylio tėveliais, seneliais. Pamilstame vienas kitą, mes kaip šeima, juk kartu praleidžiame labai daug laiko! Svarbus kiekvienas šeimos narys, kiekvienas komandos draugas.

1-4