PRADŽIA // DARŽELIO GRUPĖS // PEDAGOGAI

PEDAGOGAI

Mylimukų darželis

 


 

 

MYLIMUKŲ DARŽELIS | UGDYTOJŲ KOMANDA


Mokytoja Agnė???????????????????????????????

"Esu Mylimukų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja. Dar mokydamasi mokykloje buvau labai aktyvi, stengiausi visur dalyvauti, lankiau šokius, dainavau chore, vaidinau dramos būrelyje. Iš karto po mokyklos jau žinojau savo gyvenimo kryptį – norėjau dirbti su vaikais, būti šalia jų, su jais, žaisti, kurti, džiaugtis jų pasauliu. Dar iki šiol pati atrodau kaip mokyklinukė, gal dėl to vaikai mane labai myli, entuziastingai draugauja bei noriai dalinasi savo įspūdžiais.  

Visada daug dėmesio skyriau praktikai ir asmeninei saviugdai, nuolat turtinu savo žinių bagažą, dalyvauju užsienio ir Lietuvos specialistų seminaruose, mokymuose, domiuosi vaiko psichologija, muzikiniu ugdymu, naujovėmis lavinimo procese, todėl moku labai kūrybingai, kas kart naujai ir išradingai organizuoti vaikų veiklą, remiuosi siekiamybe ir kryptingai, nuosekliai siekiu tikslo. Ugdymo procese visada remiuosi individualizavimo principu, stengiuosi pastebėti kiekvieno vaiko būdo ypatybes, polinkius, gabumus, juos puoselėti. Aš visada domiuosi ir mokausi suprasti, perprasti kiekvieną vaiką, jo elgsena, jo pasaulį, kad galėčiau jam padėti tobulėti, augti. Mano idėjų kraitis neišsenkamas, o kas kart įgyvendinus idėją, aš pasipildau nauja.  Didžiausią dėmesį skiriu ugdymuisi per patirtį, nes daugeliu atveju vien žodžių neužtenka, mums reikia patirti, sužinoti, pamatyti, išgirsti, tad labai dažnai pasitelkiu eksperimentus, kviečiame svečius į darželį, vykstame į išvykas.

Kadangi mano darbas man yra malonumas, tai darbas tampa tiesiog hobiu. Kiekvieną dieną stengiuosi paruošti vis kažką naujo, kad galėčiau vaikams parodyti, kiek nuostabių dalykų mus supa, kurių jie dar nematė, ar nežino ir nėra bandę. Mūsų mažiesiems viskas yra taip įdomu, taip nežinoma ir neatrasta, kad norisi suteikti jiems kuo geresnes sąlygas tyrinėti, domėtis ir bandyti. Kartu su kolegomis Mylimukuose kuriame svajonių darželį, tobulą darželį vaikui, kuriame vaikas pirmiausia būtų laimingas, laukiamas, globojamas, mylimas. Tokia mūsų siekiamybė. Mano Mylimukai laimingi – laiminga ir aš."


Mokytoja DanutėIMG_7199

"Esu Mylimukų darželio auklėtoja Danutė.  Baigiau Vilniaus edukologijos universitetą,  įgijau socialinės pedagogikos bakalaurą. Darbo su vaikais patirties įgijau praktikų metu mokydamasi universitete, dirbdama aukle ir svarbiausia -  savo šeimoje. Augau didelėje šeimoje tarp septynių brolių ir trijų seserų. Rūpinimasis broliais ir seserimis man suteikė daug neįkainojamų žinių apie vaikų priežiūrą, lavinimą ir ugdymą nuo pat kūdikystės. Man patinka dirbti darželyje, nes čia susirenka skirtingi vaikai tiek savo asmeninėmis, charakterio savybėmis, tiek įpročiais ir pomėgiais. Būtent jie grupei suteikia tiek daug gyvybės, spalvų, dinamiškumo, harmonijos ir kartu chaoso. Aš turiu galimybė visa tai matyti, džiaugtis kartu su jais, supažindinti su supančiu pasauliu, žmogumi ir vertybėmis, pastebėti ir puoselėti mažųjų talentus, pomėgius, kurie iš šalies atrodytų labai maži, bet jų gyvenimo tarpsnyje yra ypatingai dideli ir svarbūs! Darželyje nuolat matau, kaip būrys atrodytų labai skirtingų vaikų, vieningai nuspalvina pasaulį gražiausiomis spalvomis, džiugina mus savo atradimais ir skirtingu pasaulio suvokimu. Jie niekada nesigėdys sakyti, kad nesupranta, nemoka ir nuoširdžiai atsiprašys neteisingai pasielgus. Tai tikra ir nuoširdu. O maloniausia būna kai ryte mane pasitinka vaikų šypsenos, švytinčios iš smalsumo akys ir mažos ištiestos rankutės laukiančios rytinio apkabinimo…  Tada tiesiog supranti, kad esi tikrai ten, kur ir trokšti būti. Todėl tikrai stengiuosi iš visų jėgų, kad kiekvienas vaikas darželyje jaustųsi saugus, mylimas ir reikalingas, ugdant jo savarankiškumą, atsakingumą ir kūrybingumą."


Mokytoja DominykaDominyka-300x168

"Esu Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo Mylimukų mokytoja. Mane visą laiką traukė pedagogo profesija, taip pat visada žinojau, kad  noriu būti su pačiais mažiausiais. Žinau, kokia svarbi yra vaikystė.  Mano studijos man dar labiau praplėtė mažųjų pasaulį, padėjo dar labiau įsigilinti į vaikų mąstymą, raidą, kas man be galo įdomu. Suprantu, kad kiekvienas vaikas yra unikalus, pilnas kūrybiškumo, laisvės ir begalinės meilės- ko tuo pačiu pamoko ir mane- todėl į darbą su vaikais žiūriu su labai didele atsakomybe. Būnant su Mylimukais man labiausiai patinka, kad jie patys kiekvieną dieną pamoko mane- įkvepia džiaugtis smulkiais dalykais gyvenime, visada juoktis, šypsotis, o svarbiausia- labai stipriai visus mylėti ir nenustoti tobulėti. Aš nuolat jaučiu, kad ugdausi pati, kaip asmenybė, dėl to darbas Mylimukuose man tampa nebe darbu, nes kiekvieną dieną namo grįžtu su šypsena veide ir suprantu radusi gyvenime kažką naujo."


Logopedė VaidaVaida Valentienė

"Esu logopedė – specialioji pedagogė Vaida Valentienė. Beveik dešimtmetį dirbu mėgstamą logopedės – specialiosios pedagogės darbą. Žinias ir darbo patirtį kaupiu dirbdama su ikimokyklinio amžiaus vaikais ir pradinių klasių mokiniais, turinčiais įvairių kalbėjimo, kalbos, komunikacijos, rašymo bei skaitymo sutrikimų. Esu įgijusi vyr. logopedo – specialiojo pedagogo kvalifikacinę kategoriją. Logopedinių pratybų metu padedu vaikams išmokti aiškiai, taisyklingai ir sklandžiai kalbėti, tinkamai pasirengti mokyklai, įveikti mokymosi sunkumus, įgyti sėkmingo bendravimo įgūdžių. Konsultuoju vaikų tėvelius, teikiu rekomendacijas apie vaikų ir mokinių kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos ugdymą. Nuolat keliu savo kvalifikaciją seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Visas įgytas žinias stengiuosi taikyti savo praktiniame darbe ir siekiu kiek įmanoma sušvelninti ir ištaisyti vaikų kalbos ir komunikacijos sutrikimus."

 

 

 


Meninio ugdymo pedagogė Jūratė

 

"Esu meninio ugdymo pedagogė Jūratė. Mažylius mokau klausytis muzikos, ją pažinti ir kurti, dainuoti, lavinti balsą, groti įvairiais muzikos instrumentais, pažinti muzikos raštą, naudotis muzika kaip terapine, ugdančia ir skatinančia išreikšti save priemone, suprasti ir perprasti ritmiką, susipažinti su klasikine, šiuolaikine ir lietuvių liaudies muzika, rateliais, kurie ir man arčiausiai prie širdies! Kiekvienam užsiėmimui kruopščiai ruošiuosi, moku vaikus sudominti, siekiu būti jų keliu į stebuklingą muzikos pasaulį ir perteikti žinias linksmų muzikinių žaidimų, dainelių pagalba. Esu įsitikinusi, kad muzika ikimokyklinukui ypatingai lavina gebėjimus, moko susikaupti ir kartu išlaisvinti save, savo kūrybą, lavina ne tik stambiąją motoriką, bet ir smulkiąją motoriką, kalbinius ir matematinius gebėjimus, estetiką, bendravimą, aktyvumą, emocijų raišką, padeda džiaugsmingai tobulėti visose srityse, o man neapsakomai gera būti jų palydovu atrandant, pažįstant ir mėgaujantis! Tai didžiausias mano darbo įvertinimas!"


Mokytoja Ieva

"Esu Ieva, mažųjų Kiškių padykėlių, savo Mylimukų auklėtoja, mokytoja, globėja, myluotoja ir džiugintoja. Negaliu apsakyti džiaugsmo, kurį kelia mano vaikų šypsenos, juokas, jų pažinimo džiaugsmas, mėgavimasis veikla, apkabinimais ir bučiniais, buvimas drauge, kartu, pasitinkant ryte ir išlydint vakare, džiaugiantis kartu su tėveliais mūsų dideliais pasiekimais. Mano darbas, man  ne darbas, o mylima veikla, gyvenimo būdas, tiesiog čia, Mylimukuose, įsivaizduoju save, savo dieną, apsuptą pačių nuostabiausių vaikų, geriausios komandos. Labas rytas, suraitytas! Taip!  Taip linksmai prasideda kiekvienas mūsų rytas. Kas kart norisi vaikus stebinti, įkvėpti, atrasti kažką naują, o man neapsakomai smagu, kai ilgai dėliotos veiklos vaikus taip sudomina, kad jiems jų norisi DAR ir DAR! Seku vaikų pažangą ir nepaprastai džiaugiuosi, kaip greitai tobulėja jų įgūdžiai, o tai ir yra geriausias įvertinimas. Mums visiems Mylimukuose labai svarbūs vaiko jausmai, jų dinamika, emocinis intelektas, komandiškumas, tarpusavio supratimas ir draugystė, ką kartu su kolegomis diegiame darželyje. Mes komanda, mes draugai – skamba visame darželyje ir tai yra tikra tiesa. Mes kaip didelė šeima! Mėgaujuosi savo darbu kiekvieną dieną ir neįsivaizduoju savo dienos kitaip, kaip tik mylimukiškai mielos! :)"

 


Mokytoja Šarūnė

Sustok akimirka žavinga! 
Kodėl? Nes… jų tiek daug ir norisi pilnai išjausti kiekvieną. Mažieji Mylimukai, mano draugai, filosofai, pagalbininkai, fantazuotojai, atradėjai ir kūrėjai! ASMENYBĖS! Čia auga būsimi pasaulio globėjai, geriausi draugai, mamos ir tėčiai, mokslininkai, savo srities profesionalai, pasitinkintys savimi, atkaklūs ir kuriantys saulę apie save žmogučiai, kurie yra ir bus savimi! Stiprios asmenybės. Kasdien džiaugiuosi, kad esu su jais, padedu siekti jų tikslų, įkvepiu ir palaikau, užjaučiu ir drąsinu, myliu ir gerbiu, jaučiuosi labai  reikalinga ir … galiu dar kartą išgyventi visas tas nepakartojamas vaikystės akimirkas! Kartu! Stebuklingame pasaulyje, kur dangus, kaip uogienė, o medžiai cukriniai!

 

 

 
 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mokytoja Sandra

Esu Mylimukų mokytoja Sandra. Vaikai – mano geriausi draugai, puikiai sutampa mūsų požiūris į pasaulį:) Aš irgi nepailstu smalsauti, neauginu savyje stereotipų, mėgstu klausti, tyrinėju, žaviuosi naujais atradimais!  Kasdien patiriame vis naują stebuklą, naują NUOTYKĮ! Ugdau kūrybišką, savarankišką, kultūringą ir draugišką, nepaliaujantį smalsauti, o svarbiausia LAIMINGĄ ir pozityvų žmogutį. Man labai svarbi vaiko tiek fizinė, tiek emocinė, socialinė raida, tad žaisdama su savo Mylimukais kuriu tokią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaučiasi pastebėtas, išklausytas, paguostas, mylimas ir svarbiausia – laukiamas ištiestomis rankomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Untitled3