PRADŽIA // DARŽELIO GRUPĖS // PEDAGOGAI

PEDAGOGAI


Mylimukų darželis

 


 

 

MYLIMUKŲ DARŽELIS | UGDYTOJŲ KOMANDA

 

NUOSTABŪS DALYKAI NUTINKA ČIA


Mokytoja Agnė

"Man labai patinka ne tik padėti vaikams suprasti, kas jiems įdomu, atsakyti į jų netikėčiausius klausimus, tačiau ir pačiai iš jų mokytis. Stebėdama Mylimukus nuolat pati sau primenu, kaip gera džiaugtis mažais, kasdieniais dalykais, tokiais, kaip žole ropojantis vabaliukas, nes suaugę dažnai pamirštame tai pastebėti ir pasidžiaugti. Vaikai taip pat moko nuoširdumo, atvirumo, paprastumo ir smalsumo, o jų šypsenos tiesiog užkrečia džiugesiu. O juk kiekvienas mylimukas dar ir labai unikalus, todėl darbas labai dinamiškas, reikalaujantis kūrybiškumo, keliantis iššūkius, kuriuos taip smagu ir įdomu įveikti. Būtent todėl čia būti – labai gera<3"

 

 

 


 

Gudručių Mokytoja Dominyka

Esu Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo Mylimukų mokytoja. Mane visą laiką traukė pedagogo profesija, taip pat visada žinojau, kad  noriu būti su pačiais mažiausiais. Žinau, kokia svarbi yra vaikystė.  Mano studijos man dar labiau praplėtė mažųjų pasaulį, padėjo dar labiau įsigilinti į vaikų mąstymą, raidą, kas man be galo įdomu. Suprantu, kad kiekvienas vaikas yra unikalus, pilnas kūrybiškumo, laisvės ir begalinės meilės- ko tuo pačiu pamoko ir mane- todėl į darbą su vaikais žiūriu su labai didele atsakomybe. Būnant su Mylimukais man labiausiai patinka, kad jie patys kiekvieną dieną pamoko mane- įkvepia džiaugtis smulkiais dalykais gyvenime, visada juoktis, šypsotis, o svarbiausia- labai stipriai visus mylėti ir nenustoti tobulėti. Aš nuolat jaučiu, kad ugdausi pati, kaip asmenybė, dėl to darbas Mylimukuose man tampa nebe darbu, nes kiekvieną dieną namo grįžtu su šypsena veide ir suprantu radusi gyvenime kažką naujo.

 


Gudručių mokytoja DeimantėOLYMPUS DIGITAL CAMERA

"Mano manymu, kiekvienas vaikutis yra labai individualus, todėl ugdymo procese labai reikalingas atsakingumas, empatija, besąlyginė pagarba. Dėl šios priežasties stengiuosi padėti kiekvienam atrasti bei ugdyti įgimtas galimybes. Man labai svarbu domėtis naujovėmis ir jas įgyvendinti bei pritaikyti kartu su vaikais. Kiekvienas vaikas nori būti suprastas, padrąsintas ir, žinoma, mylimas, todėl stengiuosi kiekvieną savo mylimuką apgaubti šiluma, rūpesčiu, meile, nuoširdžiu dėmesiu. Mano tikslas padėti vaikui išsiugdyti ne tik socialinius įgūdžius, bet ir padėti formuotis asmenybėms su tvirtomis vertybėmis ir dideliu noru pažinti pasaulį. Stengiuosi, kad Mylimukai taptų ta vieta, į kurią norėtųsi visada sugrįžti, su didele šypsena veide! Tad labai stengiuosi, kad mūsų kieviena diena būtų kupina įvairių įspūdžių, įdomių veiklų, žinių ir žinoma žaidimų!

 

 


Logopedė Vaida

"Esu logopedė – specialioji pedagogė Vaida Valentienė. Beveik dešimtmetį dirbu mėgstamą logopedės – specialiosios pedagogės darbą. Žinias ir darbo patirtį kaupiu dirbdama su ikimokyklinio amžiaus vaikais ir pradinių klasių mokiniais, turinčiais įvairių kalbėjimo, kalbos, komunikacijos, rašymo bei skaitymo sutrikimų. Esu įgijusi vyr. logopedo – specialiojo pedagogo kvalifikacinę kategoriją. Logopedinių pratybų metu padedu vaikams išmokti aiškiai, taisyklingai ir sklandžiai kalbėti, tinkamai pasirengti mokyklai, įveikti mokymosi sunkumus, įgyti sėkmingo bendravimo įgūdžių. Konsultuoju vaikų tėvelius, teikiu rekomendacijas apie vaikų ir mokinių kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos ugdymą. Nuolat keliu savo kvalifikaciją seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Visas įgytas žinias stengiuosi taikyti savo praktiniame darbe ir siekiu kiek įmanoma sušvelninti ir ištaisyti vaikų kalbos ir komunikacijos sutrikimus."

 

 

 


Muzikos mokytoja Donata

 

"Esu Donata ir supažindinu Mylimukus su nepaprastu muzikos pasauliu! Mokau klausytis muzikos, ją pažinti ir kurti, dainuoti, lavinti balsą, groti įvairiais muzikos instrumentais, pažinti muzikos raštą, naudotis muzika kaip terapine, ugdančia ir skatinančia išreikšti save priemone, suprasti ir perprasti ritmiką, susipažinti su klasikine, šiuolaikine ir lietuvių liaudies muzika! Muzikuojame išradingai ir interaktyviai! Man neapsakomai gera būti jų palydovu atrandant, pažįstant ir mėgaujantis!"

 

 

 


Kiškučių Mokytoja Ieva

"Esu Ieva, mažųjų Kiškių padykėlių, savo Mylimukų auklėtoja, mokytoja, globėja, myluotoja ir džiugintoja. Negaliu apsakyti džiaugsmo, kurį kelia mano vaikų šypsenos, juokas, jų pažinimo džiaugsmas, mėgavimasis veikla, apkabinimais ir bučiniais, buvimas drauge, kartu, pasitinkant ryte ir išlydint vakare, džiaugiantis kartu su tėveliais mūsų dideliais pasiekimais. Mano darbas, man  ne darbas, o mylima veikla, gyvenimo būdas, tiesiog čia, Mylimukuose, įsivaizduoju save, savo dieną, apsuptą pačių nuostabiausių vaikų, geriausios komandos. Labas rytas, suraitytas! Taip!  Taip linksmai prasideda kiekvienas mūsų rytas. Kas kart norisi vaikus stebinti, įkvėpti, atrasti kažką naują, o man neapsakomai smagu, kai ilgai dėliotos veiklos vaikus taip sudomina, kad jiems jų norisi DAR ir DAR! Seku vaikų pažangą ir nepaprastai džiaugiuosi, kaip greitai tobulėja jų įgūdžiai, o tai ir yra geriausias įvertinimas. Mums visiems Mylimukuose labai svarbūs vaiko jausmai, jų dinamika, emocinis intelektas, komandiškumas, tarpusavio supratimas ir draugystė, ką kartu su kolegomis diegiame darželyje. Mes komanda, mes draugai – skamba visame darželyje ir tai yra tikra tiesa. Mes kaip didelė šeima! Mėgaujuosi savo darbu kiekvieną dieną ir neįsivaizduoju savo dienos kitaip, kaip tik mylimukiškai mielos! :)

 


Kiškučių Mokytoja Šarūnė

Sustok akimirka žavinga! 
Kodėl? Nes… jų tiek daug ir norisi pilnai išjausti kiekvieną. Mažieji Mylimukai, mano draugai, filosofai, pagalbininkai, fantazuotojai, atradėjai ir kūrėjai! ASMENYBĖS! Čia auga būsimi pasaulio globėjai, geriausi draugai, mamos ir tėčiai, mokslininkai, savo srities profesionalai, pasitinkintys savimi, atkaklūs ir kuriantys saulę apie save žmogučiai, kurie yra ir bus savimi! Stiprios asmenybės. Kasdien džiaugiuosi, kad esu su jais, padedu siekti jų tikslų, įkvepiu ir palaikau, užjaučiu ir drąsinu, myliu ir gerbiu, jaučiuosi labai  reikalinga ir … galiu dar kartą išgyventi visas tas nepakartojamas vaikystės akimirkas! Kartu! Stebuklingame pasaulyje, kur dangus, kaip uogienė, o medžiai cukriniai
!

 

 

 

Bičiulių Mokytoja Karolina

Esu Mylimukų mokytoja Karolina. Vaikai – mano geriausi draugai, puikiai sutampa mūsų požiūris į pasaulį:) Aš irgi nepailstu smalsauti, neauginu savyje stereotipų, mėgstu klausti, tyrinėju, žaviuosi naujais atradimais!  Kasdien patiriame vis naują stebuklą, naują NUOTYKĮ! Ugdau kūrybišką, savarankišką, kultūringą ir draugišką, nepaliaujantį smalsauti, o svarbiausia LAIMINGĄ ir pozityvų žmogutį. Man labai svarbi vaiko tiek fizinė, tiek emocinė, socialinė raida, tad žaisdama su savo Mylimukais kuriu tokią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaučiasi pastebėtas, išklausytas, paguostas, mylimas ir svarbiausia – laukiamas ištiestomis rankomis.
 
 
 
 

Nulinukų mokytoja Akvilė

Buvimas su mažaisiais – nesibaigianti atradimų šalis, kurioje mes mokomės, žaidžiame, šypsomės, bendraujame ir nesiliaujame mylėti. Mano tikslas – būti nuolatine galimybių ir asmenybių kūrėja, saugiu prieglobsčiu užslinkus liūdesio debesėliui bei vaikų džiaugsmingos dienos dalimi.  Nieko nėra pasaulyje tyriau už vaiką. Džiaugiuosi galinti kartu su jais grįžti atgal į vaikystę ir dar kartą pasidžiaugti mažais, bet vertingais dalykais. Tvirtai tikiu, kad būtent švietimas yra visuomenės gerovės pagrindas. Manau, jog be galo svarbu užtikrinti kiekvienos augančios asmenybės unikalumo išsaugojimą, tad vaikus stengiuosi skatinti mąstyti, drąsiai reikšti savo mintis, o svarbiausia – patikinti, kad kiekvienas požiūris į pasaulį yra teisingas ir nėra būtina mąstyti ar elgtis taip, kaip visi."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gudručių Mokytoja Miglė

Jau studijų metu dirbdama su vaikais supratau, kur mano vieta ir kuria linkme bus orientuota mano veikla. Bendravimas ir mažųjų žmonių supratimas tai niekada nesibaigiantys klausimai, į kuriuos begalo malonu atsakinėti. Jų šypsenos ir džiaugsmas patrigubina manąjį todėl tai pati didžiausia motyvacija, kurią gali kas nors suteikti. Auklėtojos darbo aš nevadinu darbu, buvimas auklėtoja tai nesibaigiantis žaidimas ir vis naujų situacijų narpliojimas persipynęs emocijų karusele. Todėl vaikų auklėjime svarbiausias man yra emocinio intelekto ugdymas, kūrybiškumo lavinimas bei empatiškumo puoselėjimas.

 

 

 

 

 


Bičiulių Mokytoja Inesa

Dirbti su vaikais man – ypatingai džiugi veikla. Aš laiminga, kad galiu mažiesiems parodyti ir atverti pasaulį, kuriame jie susipažįsta su paprastais ir jiems ypatingais dalykais, džiugiai ir smalsiai mokosi, pamato juos supančius stebuklus ir taip jie jaučiasi ypatingi. Mano didžiausia vertybė, kad vaikai gali mokytis ne tik iš manęs, bet ir aš pati iš jų išmokstu besąlygiškai daug. Įžvelgiu tai, kas akimis yra nematoma, bet jaučiama širdimi. Auklėtojos darbas man – supynės, kuriose aš duodama gaunu atgal dar daugiau, aš tai vadinu laime, dirbti darbą, kuriame gali save kūrybiškai realizuoti mažylių dėka. Atsidavimas vaikams ir yra mano pašaukimas.

 

 

 

 


Nulinukų Mokytoja Jolita

Kai esi Mylimukų mokytoja tikrai keli sau aukštą kartelę, stengiesi neatsilikti nuo savo mokinių:) Mylimukuose ugdau savo mažuosius taip, kad šie kiltų, augtų ir skleistųsi kaip asmenybės – laimingos, nuoširdžios, draugiškos, pasitikinčios savimi ir savo galiomis. Man labai svarbi gera atmosfera klasėje, nes tikiu, kad tik komandiškoje, saugioje aplinkoje, kai jaučiasi gerbiami ir mylimi vaikai, pasiekia geriausių rezultatų, išskleidžia visą savo potencialą. Kuriu aplinką, kurioje svarbus kiekvienas, kur gera būti ir tobulėti, rūpintis vienas kitu. Manau, kad pagrindinė darželio misija ne išmokyti skaityti, skaičiuoti ir pan., bet būti tarp žmonių ir šalia jų, išmokti dirbti komandoje, bendrauti ir bendradarbiauti, puoselėti vertybes, kurias įgyjame šeimoje, ir "nepamesti" jų. O smagiausia, kad čia niekada nekvepia rutina, kiekviena diena kupina vis naujų atradimų ir naujų žavesių!

 

 

 


Anglų kalbos mokytojas Sam

Lead by Sam Quinn, a British theatre and education practitioner with over ten years’ experience in using drama to develop children’s knowledge, self-confidence and creativity. In his language sessions, Sam uses performance to immerse infants and young children in the English language. A native speaker, his songs, storytelling, puppetry and games allow children to hear real English, use it, remember, and respond to it in a fun and exciting way. As well as teaching English, these weekly themed workshops let children explore dramatically together, giving them the opportunity to express their creative sides and develop their social skills in an enjoyable, entertaining environment.

 

 

 


Karatė treneris Airidas su komanda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Futbolo treneris Povilas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Untitled3